אם אתה רוצה לבקר בבאקו, אזרבייג'ן, אתה צריך לדעת דברים רבים, ואתן לך כמה טיפים כלליים להתכונן לטיול שלך לשם. במאמר זה תוכלו למצוא כמה מהמקומות הטובים ביותר לבקר ומה תוכלו לעשות ב-אזרבייג'ן בהתאם לאינטרסים שלכם. איך להגיע לבאקו ואיך להגיע מהחלק האזרבייג'אני?

ראשית, מבקרים בבאקו חייבים לבקר באטרקציות המרכזיות בעיר, כמו המוזיאון הלאומי של אזרבייג'ן, הבזאר הגדול והארמון הלאומי. תוכלו לטייל ברחובות בירת אזרבייג'ן, באקו, בשעות הבוקר והערב, כמו גם במהלך היום.

הגעה לשם

אם ברצונך לנסוע לבאקו ברכבת, כעת יש שירות בין באקו, אזרבייג'ן ושקי, עיירה קטנה בצפון הארץ. כשעה נסיעה מהבירה. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם זמן רב יותר באזרבייג'ן, אני ממליץ בחום על טיול יום להרקי בבירה. זוהי נסיעה של 4 שעות מבאקו וממנה ואתם מגיעים לבקר ולהישאר במקום השליו ביותר. אם אתם כבר נמצאים בקווקז ובסביבתה, עליכם לנסוע לבאקו ברכבת או באוטובוס.

המעבורת פועלת בין אקו, אזרבייג'ן ו- שאקי, עיירה קטנה בצפון המדינה, כשעה נסיעה מ- B-Aaku. מערכות ההיגוי מביאות אוכל, אך המעבורת מופעלת על ידי חברה פרטית עם צי של ארבע סירות, שלכל אחת מהצוות שלה שניים.

האזור מקושר היטב עם טורקיש איירליינס

כך שתוכלו לטוס מבאקו לאיסטנבול או אנקרה ומשם לבאקו. אין טיסות ישירות מארה"ב, אך יש טיסה ישירה מאסיה למזרח הרחוק של באקו, אזרבייג'ן. ניתן להטיס את יעדי התיירות הפופולריים ביותר באזור, כמו איסטנבול ואנקרה, לטורקיה או ממנה, ויעד התיירות הפופולרי ביותר באזור, בישקק, מוגש על ידי חברות תעופה טורקיות מאיסטנבול לאנקרה.

הדרך הנפוצה ביותר להגיע לבאקו היא להטיס את טורקיש איירליינס מביתך ליעדך או דרך איסטנבול. חברות תעופה טורקיות ויש להן קישורים ליעדים פופולריים רבים ברחבי העולם.

אפשרות מצוינת היא לראות את כל המקומות הללו בטיול עירוני של יום שלם בבאקו, הכולל גם מנות אזרביג'אניות מסורתיות. הסיור הנהדר הזה עוצר גם בכמה מהמסגדים העתיקים ביותר באזרבייג'ן, כך שתוכלו לראות אותם שם.

אם אתם מעוניינים בהיסטוריה ובתרבות אזרבייג'ן

ביקור במרכז היידאר אלייב בהחלט צריך להיות ברשימת הפעילויות המובילות שלכם בבאקו. אני מקווה שזה יעזור לשפוך אור על כמה מהדברים המעניינים והמעניינים יותר בבירת אזרבייג'ן ויעזור לכם להחליט אם עליכם לחקור עוד אתרים תרבותיים והיסטוריים של אזרבייג'ן או רק את העיר עצמה. הנה כמה מ"תמונות באקו "שלי שמראות לכם את יופיה של העיר הזו ומקווים לעודד אתכם לבקר ב-אזרבייג'ן בקרוב!

באקו אזרבייג'ן יש כל כך הרבה מראות ומקומות מדהימים שאתה רוצה לוודא שאתה לא מתגעגע אליהם אם אתה לא בזמן

הנה רשימה של כמה מהחופים הטובים ביותר בבאקו בה ביקרתי כשרציתי הפסקה מהעיר. יש כל כך הרבה מראות לראות ואתה צריך לתכנן מסלול מתוכנן היטב באקו, אזרבייג'ן כדי לעזור לך למקסם את הזמן שלך! בדוק את מסלולי באקו, אזרבייג'ן שלי למטה למידע נוסף על מה לחפש כדי להעסיק אותך בבירת אזרבייג'ן למשך יומיים.

להירגע באחד החופים הטובים ביותר בבאקו תוך כדי ליהנות מאוכל טוב, משקאות ונופים נהדרים מהחוף וקו הרקיע של העיר.

אני בהחלט חושב שנסיעה לבאקו תהיה הפסקה קצרה נהדרת אם אתה איש עיר שאוהב גם את האפשרות לטיול מרובה ימים

זה מגניב לראות את תערובת האנשים מכל רחבי הארץ בעיר אחת, וזה מקום ייחודי להפליא לבקר בו. יש הרבה דברים לעשות ב-אזרבייג'ן, אז אל תתפלאו אם אתם חושבים שזה הזמן הטוב ביותר לבקר בשינוי העיר. אני בטוח שזה יהיה שם בטיול שלך לאזרבייג'ן, אך שים לב שיש אפשרות שתעזוב לאחר תום הטיול ותחזור לארץ מולדתך לשהייה ארוכה יותר, אם גם העיר והאדם שלך אוהב את אפשרויות עבור פחות טיולי יום.

זה מאוד נוח לנסוע מטביליסי

בירת גרוזיה השכנה, לעיר באקו ברכבת או ברכב או אפילו באוטובוס, ומשם לבירת אזרבייג'ן או משם לבירת גאורגיה של טביליסי. אם יש לך חופש לחקור את B אזרבייג'ן ללא רכב, אתה יכול לעשות זאת בעצמך או לשכור אותו לטיול קצר.