אולי שמעת את זה בהקשר בריאותי או הוליסטי, אבל מרידיאנים של הגוף מוטבעים למעשה בעבודותיו הפנימיות של גוף האדם ובזרימת הצ'י (אנרגיה) דרכו. ברגע שאדם הבין את מערכת המרידיאן הזו, הוא יידע את סוד הזרימה ואנרגיית הצ'י דרך גופו. כשאתה עושה את הצעד הראשון לשכלול קווי הגוף שלך, אתה נהיה מודע יותר לשרירים שלך ומרגיש שהקווים עובדים בשבילך. אם אתה מאמץ יציבה נחמדה, קמטי הבטן שלך נעשים פחות גלויים ופלג גופך העליון הופך למושך יותר. מתחו את החזה כדי שהוא ייראה פתוח יותר, סובבו את הירכיים ורפדו את צדי הבטן בשרירים הנטויים. הצוואר נראה ארוך יותר והחזה מתוח יותר, מה שהופך את הצוואר להארוך יותר, כמו גם זרועות וכתפיים.

אם ברצונך לעבור לרעיון להתאמן עם קווים ארוכים ודקים יותר, תוכל לעשות זאת במגוון דרכים, כגון סקוואט, דדליפט, שכיבות סמיכה ושכיבות סמיכה.

החודש נבחן את הקסמים המארגנים שרירים

מפרקים, גידים, רצועות וחלקים אחרים בגוף, כמו גם את עקבות הרקמה המיופאסיאלית המתארגנים, מפיצים ומעניקים יציבות למבנה גופך. . במילים פשוטות, רשת האנרגיה בגוף היא רשת של קווים או "מרידיאנים" בין האיברים והרקמות השונים. קווים אלה אחראים על תנועת האנרגיה והובלת אנרגיה זו ברחבי העיר. מרידיציות עליות של Myof פועלות יחד כמערכת הנותנת איזון ושלמות לכל המבנים והתפקודים של גופנו.
לעוד פרטים אודות חיטוב הגוף כדאי להעיף מבט ב- be-fit.co.il

כל רקמה בגוף מחוברת באופן טבעי בצורה כלשהי לרשת fascia

ואת החיבורים הללו ניתן לכנות "קווי fascia". קווים אלה מתפקדים יותר כמו קווי חשמל ומובחנים בצורה ברורה יותר מרקמות אחרות. נראה כי הקווים משדרים אות ומתפקדים בצורה שונה משאר הקווים, כמו זרימת הדם או תנועת האנרגיה. אנו יכולים לעקוב אחר ריתוך הקסם ולקרוא לזה "קו".

שני קווים עוברים על פני הפנים

לעתים קרובות בזווית ישרה זה לזה, אך זה שונה מקו הלנגר, שמקורו בפגרים. כאשר הקווים נפגשים ונפגשים בנקודה אחת, העין הולכת אחרי הקו עד שקצהו הופך למוקד (מה שמביא לחלק הגוף להיראות קטן יותר). כאשר הוא מתרחק מאיתנו, עינינו עוקבות אחריו וגורמות לו להראות רחב יותר, וכאשר הוא מתכנס או מתכנס ופוגע בנקודה אחרת, הוא הופך שוב למוקד שגורם לחלק זה בגופנו להיראות קטן.

יותר מקו אנכי אחד גורם לעין לנוע משמאל לימין

אז הנה דוגמא טובה לאופן השימוש בה עם ביגוד. שני קווים אנכיים שנסגרים יחד יהפכו אתכם לרזים יותר, ואילו שני קווים אנכיים המרוחקים זה מזה יגרמו לכם להיראות גבוהים ורזים יותר כשעיניכם משוטטות על גופכם עד להפסקת קו אופקי. תוכלו להרפות את הקווים האופקיים על ידי הצבת הקווים האופקיים ההפוכים באמצע ושחרור הקווים לעקומות או אלכסונים.

הימנע מעמידה זקופה במקומות לא מחמיאים

אחרת אתה מפנה את תשומת הלב הלא נכונה לחלק זה של גופך. הימנע מהצבת קווים אופקיים רחוק מדי זה מזה או קרוב מדי אחד לשני באמצע הגוף והימנע מהצבת קו אנכי בצד הנגדי במקביל לקו אופקי. ב -24 התמונות שראיתם אתה יכול לראות שהנחת קצה ישר על משטח טלאי מראה שתמיד יש – כלומר – חלל קל שצריך ליישר.

זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות שום דבר כדי ליישר את זה, אבל קמטים עמוקים יכולים לדרוש מאדם להשקיע מעט מאמץ והרבה זמן ומאמץ מצד האדם. תרגילי בידוד אינם עוזרים לך להיפטר מנוקשות בקיבה, הם רק מחזקים את הליבה שלך.

אם תמשיך לשלב טכניקות אלה

בסופו של דבר תגלה כי זיכרון השרירים שלך עושה את עבודתו בשבילך בדרך טבעית להשגת קווי גוף יפים. על ידי ציור קווי כוח, אתה לוכד את מהות גופך ומתאם את המחוות והציורים שלך. אל תתנו לעצמכם להתבלבל משיקולים כמו דמות, קווי מתאר ומדידות.

ספורט הוא חובה – אם אתה מתכוון להיפטר מרצועות השומן על הבטן, ובהתאם לכך, תקבל תחושה טובה יותר של צורת גופך וצורת קווי הקמטים שלו. בגלל חוסר הוודאות שמספק שומן הקרביים, כדאי למצוא דרכים אחרות להיפטר ממנו, כמו פעילות גופנית.