עריכת סרטונים, יצירת סרטוני אנימציה וסרטוני וידאו

כיום קיימות התוכנות הטובות ביותר לעריכת וידאו למחשבים אישיים ותחנות עבודה

האפשרות המושלמת אם ברצונך להתחיל עם עריכת וידאו בסיסית

Wondershare עם אפשרות להתפתח בהמשך חייך. למרות שיש גרסה בתשלום, הגרסה החינמית מצוינת למתחילים שמנסים דברים. Wondershare מציעה גם עריכה סלולרית, כמו גם גרסת סלולר מן המניין של התוכנית. Filmora היא אחת מתוכנות עריכת הווידיאו האהובות עלי ביותר עבור שולחנות עבודה ותחנות עבודה, והיא בחירה טובה למעוניינים בעריכת וידאו בנייד ובנייד ואופציה טובה למתחילים.

קח את Windows Movie Maker

שמציע את כל מה שאתה צריך כדי לנהל את הסרטונים שלך. יש לו תכונות לעריכת וידאו כמו תבניות קולאז 'וידאו המאפשרות לך למזג מספר סרטונים לפריסה אחת ולמנוע עיוותים בסרטוני מצלמות פעולה, כמו גם מספר תכונות שימושיות אחרות.

אפשר גם להתאים אישית את הסרטונים שלך עם מגוון פילטרים, כגון צבע, בהירות, ניגודיות, רוויית צבע ויחס ניגודיות.

אם אתה רוצה ליצור קטעי וידאו משלך ולשתף אותם עם אנשים נוספים

אם אתה מחפש תוכנית לעריכת וידאו, אתה עשוי לחשוב שזה המקום בשבילך. חלק מהפיצ'ים אינם בחינם, אך תוכל גם לחקור כמה כלי וידאו בתשלום שיעזרו לך ליצור סרטונים בסגנון שלך. אם אתה רוצה לשפר את עריכת הווידאו שלך לרמה גבוהה יותר, תוכנית עריכת וידאו בחינם עשויה להיות הטובה ביותר. אתה יכול לבדוק כמה מכלי עריכת הווידאו המקוריים הטובים ביותר בחינם בשוק כדי לבדוק אותם בעצמך, כך שלא תצטרך לשלם.

 

כדי לעזור לך למצוא את תוכנת עריכת הווידאו בחינם הטובה ביותר עבורך בהתבסס על הצרכים והניסיון שלך בעריכת קטעי וידאו, סיכמנו חלק מתוכנות עריכת הווידאו החינמיות שהוזכרו לעיל. יש לו מגוון רחב של פונקציות, כגון תוכנית עריכת וידאו, נגן וידיאו ועורך שמע מן המניין.

תכונות עריכת וידאו בתכנית זו כוללות הוספת כיתובים

גזירת קטעים שאינכם רוצים בסרטון, הסרה או הוספת שמע, מיזוג קבצי וידאו, מיזוג קטעי וידאו ועוד. אם ברצונך לחלץ ולהוסיף קבצי שמע מסרטון, או לגזור חלקים ממנו, להוסיף כתוביות או לדהות פנימה והחוצה, צור תפריט DVD, מיזג קטעי וידאו והצג או הסתיר קטעי וידאו. תוכנית עריכת וידאו להוספה והסרה של שמע והוספת שמע שונה.

מחשב נייד טוב לעריכת וידאו

הוא לעתים קרובות מקום עבודה טוב, אך עליכם לשקול האם המחשב שלכם מסוגל לבצע את העריכה שאתם רוצים לעשות. פרמייר פרו עובד בצורה מושלמת עם Creative Cloud, ו- Final Cut Pro משתלב בצורה מושלמת בסביבת העבודה הראשית של אדובי, שעליה אני ממליץ עליה כשטח העבודה הראשי עד אז. אם אתה עורך את הסרטונים שלך במחשב, אתה זקוק לחלופה חזקה, כגון מחשב שולחני או מחשב נייד. ייתכן שתרצה גם אלטרנטיבה חזקה יותר, מכיוון שאתה עשוי להזדקק למחשב נייד גדול אחר כדי להתמודד עם סוג העריכה שתבצע.

תוכנת עריכת וידיאו קלה ומשקלת זו הופכת את התמונות שלך למצב וידאו אוטומטי וחוסכת לך זמן כשאתה רוצה לבצע את כל העריכה בעצמך

באפשרותך לערוך את הקליפים שלך על ידי גרירתם לציר הזמן שלך, אך תוכל גם להשתמש בכלים אחרים, ו- Kapwing יציע לך מגוון רחב של אפשרויות לסוגים שונים של עריכה, כגון עריכת פוסט, תיקון צבעים ותיקון צבעים. . אם אתה יוצר סרטון מרעיש, אתה יכול להשתמש ב- Magisto ככלי האידיאלי ליצירת סרטון איכותי ומושך את העין באיכות גבוהה. זה יהיה זמין גם במגוון פורמטים אחרים, כולל Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro ו- Adobe Creative Cloud, כמו גם במערכות עריכת וידאו אחרות.

אם אין לך ניסיון בעריכת וידאו ורק צריך לבצע כמה עריכות פשוטות

זו אפשרות נהדרת בשבילך. אם ברצונך להעלות את הסרטון שלך לשלב הבא, אם מסיבות אישיות או מקצועיות, כדאי שיהיה לך מושג איזו תוכנת עריכת וידאו זמינה ומה היא יכולה לעשות.

חדש בעולם עריכת הווידאו

ייתכן שאתה תוהה מהי הבחירה הטובה ביותר למתחילים. כפי שציינתי קודם, קיימים כיום בשוק סוגים רבים ושונים של תוכנות לעריכת וידאו, ואם אתה יודע שמצאת תוכנה טובה לעריכת וידאו בחינם, תוכל להתחיל לבדוק אותה בעצמך. אם אתם חדשים ומעוניינים בתוכנת עריכת וידאו בחינם שיכולה להעמיק בכיסכם, בחרו בתוכנת עריכת הווידאו המתאימה לכם.

אנחנו ממליצים על עריכה בתוכנות מקצועיות כמו פרימייר של אדובי יחד עם אפטר אפקטס זה שילוב מנצח ואפשר ליצור איתם סרטונים שיווקיים, סרטוני אנימציה, סרטון הסברה ועוד