מערכות אבטחה לבית

מערכת אבטחה ביתית הינה מערכת שמטרתה לספק לכם את מעטפת ההגנה האופטימאלית. על מנת להבטיח את ביטחונכם בין כתלי ביתכם. התקנה של מערכת אבטחה לבית הינה פעולה מומלצת ביותר, משום שהיא מספקת שני פתרונות במכה אחת. הראשון בא לידי ביטוח באבטחה חכמה, יעילה ואמינה של כל היקר לכם. כאשר הפתרון השני נוגע לתחושת השקט הנפשי והביטחון האישי שלכם ושל האהובים עליכם ביותר.

מה מערכת אבטחה לבית כוללת

ההגדרה הבסיסית ביותר של כל מערכת אבטחה נמצאת בשמה. זהו ממש אמצעי או שיטה שבאמצעותם משהו מאובטח באמצעות מערכת של רכיבים והתקנים משתלבים. במקרה זה, אנו מדברים על מערכות אבטחה לבית, שהן רשתות של מכשירים אלקטרוניים משולבים הפועלות יחד עם לוח בקרה מרכזי כדי להגן מפני פורצים ופולשים פוטנציאליים אחרים לבית. מערכת אבטחה טיפוסית לבית כוללת: לוח בקרה, שהוא הבקר העיקרי של מערכת האבטחה של הבית, חיישני דלת וחלונות חיישני תנועה, פנימיים וחיצוניים כאחד, בנוסף למצלמות אבטחה קוויות או אלחוטיות, שמגובות במערכת צפירה או אזעקה בדציבלים גבוהים. בנוסף לכך מערכת אבטחה לבית מגיע גם עם מסך שליטה, או אפליקציה שאתם יכולים להתקין על המחשב או הפלאפון החכם.

כיצד מערכת אבטחה לבית פועלת

כל מערכות האבטחה הביתיות פועלות על אותו עיקרון בסיסי של אבטחת נקודות כניסה, כמו דלתות וחלונות, כמו גם חלל פנימי המכיל חפצי ערך כמו אמנות, מחשבים, רובים ואוספי מטבעות. ללא קשר לגודל הבית שלך, או למספר הדלתות והחלונות או החדרים הפנימיים שבעל הבית מחליט להגן עליו, ההבדל האמיתי היחיד הוא במספר רכיבי האבטחה הפרוסים ברחבי הבית ומפוקחים על ידי לוח הבקרה.
כיצד פועלת מערכת אבטחה? מערכות אבטחה לבית עובדות על הקונספט הפשוט של אבטחת נקודות כניסה לבית באמצעות חיישנים המתקשרים עם לוח בקרה או מרכז פיקוד המותקן במקום נוח אי שם בבית. החיישנים ממוקמים בדרך כלל בדלתות המובילות לבית וממנו וכן בחלונות נגישים בקלות, במיוחד כל אחד שנפתח, במיוחד אלו בגובה פני הקרקע. ניתן לאבטח שטחים פתוחים בתוך הבית שלכם באמצעות חיישני תנועה. שיספקו לכם את המידע הדרוש על כל כניסה לשטח הפרטי שלכם. בסופו של דבר אותו מידע נשלח למערכת הבקרה שבתורה דואגת להתריע אתכם, וכל גורם סמכותי שתבחרו לחבר למערכת האבטחה לבית שלכם.

קבוצת ריסקו Risco – הכתובת שלכם לפתרונות אבטחה ביתיים

קבוצת ריסקו מתמחה כבר שנים רבות בהנגשת פתרונות אבטחה שונים לעסקים, מוסדות ואנשים פרטיים. תוך כדי המתמקדות בכל הגורמים והפתרונות של מערכת אבטחה לבית שלכם. החברה מתמחה בשיווק, תחזוקה ומכירה של אזעקות לבית. במטרה לשפר את הביטחון של קהל הלקוחות הישראלי, ולספק לכם את השקט הנפשי שכל כך מגיע לכם. בחירה במערכת אבטח לבית של ריסקו, הינה הבחירה הנבונה ביותר, בדרך לביטחון האישי שלכם, של הנכס שלכם והכי חשוב של האהובים עליכם. צרו קשר כבר היום לשיחת ייעוץ עם הנציגים של ריסקו ואנו מבטיחים לכם שתהיו מרוצים כבר מתחילת תהליך העבודה. אז אל תהססו, צרו קשר כבר היום להתקנת מערכת אבטחה לבית מאת המקצוענים ביותר בתחום.